Bestsellery

Medale drewniane

Medale drewniane

Potężne metalowe bądź wykonane z innych ciężkich stopów medale odchodzą już powoli w zapomnienie. Dziś najpopularniejsze medale to te drewniane. Są bardzo eleganckie, lekkie, a przede wszystkim - naturalne. Można na kawałku drewna o dowolnym kształcie wygrawerować co tylko zechcesz, bądź zrobić elegancki nadruk. Wręczyć można je praktycznie podczas każdych zawodów sportowych, muzycznych, tanecznych. Taka pamiątka będzie cieszyć oko przez długie lata, jest bardzo wyjątkowa i niepowtarzalna! Gdzie można wykorzystać drewniane medale? Dla kogo będą odpowiednie?

Jeśli sami ich poszukujecie, odwiedźcie stronę https://graweo.com/34-medale - a znajdziecie podpowiedzi i wskazówki - jakie medale będą dla Was najbardziej odpowiednie? Oczywiście można wykonać medale o dowolnym kształcie i z dowolnym nadrukiem - więc były by idealnie dobrane pod daną okazję.

medal drewniany

Jak wykorzystać medale drewniane w szkole?

To dzieci cieszą się najbardziej, kiedy dostaną nagrodę za jakieś osiągnięcie. Jakie jednak wręczyć dziecku medale, by były dla nich naprawdę atrakcyjne? Jak więc można wykorzystać drewniane medale w szkołach? Oto kilka podpowiedzi!

1.Medal na zakończenie roku szkolnego? Oczywiście mowa o medalu dla swojego ukochanego nauczyciela! Możesz odwdzięczyć mu się za rok opieki i nauki nie tylko kwiatami, które w końcu zwiędną. Możesz wręczyć mu piękny drewniany medal, z dowolna, wybraną przez siebie sentencją. Będzie to dla niego wspaniała pamiątka!

2.Podobnie drewniane medale można ofiarować nauczycielowi z okazji Dnia Nauczyciela. To wyjątkowy dzień, więc niech i medal jest wyjątkowy. Wzór Sowy? Książki? Dla nauczyciela muzyki może medal w kształcie gitary? A do tego dowolny grawer. W taki sposób nauczyciel na pewno poczuje się wyróżniony!

3.Medale drewniane można ofiarować również koleżankom z klasy na dzień kobiet, bądź odwrotnie - dziewczynki mogą ofiarować medale chłopakom w dniu ich Święta. Mogą to być medale imienne, bądź postarać się by jednak wszystkie były takie same, albo porwać się na głębszą wodę i każdemu ofiarować medal w kształcie czegoś, czym najbardziej się interesuje? To dopiero zabawna pamiątka! Warta późniejszych wspomnień!

4.Obchodzicie w szkole Andrzejki? Jeśli tak to dla wygranej osoby, w czasie zabaw i gier świetnym upominkiem będą ciekawe medale o nietuzinkowych kształtach i z wyjątkowymi, czarodziejskimi nadrukami bądź grawerem.

5.Nie można zapomnieć o medalach na wszelakie zawody sportowe, a tych w szkołach nie brakuje! Wspaniała, bardzo elegancka pamiątka, którą można dostosować pod każdy rodzaj zawodów. Boks, biegi, koszykówka, siatkówka... Medal może zostać wykonany dokładnie według Waszych wytycznych, tak więc będą idealnie dostosowane dla każdego zwycięzcy i uczestnika!

6.Nie tylko podczas zawodów sportowych, ale przeróżnych konkursów, w szkołach wręczane są medale. Konkursy literackie, plastyczne, fotograficzne... - poza standardowym papierowym dyplomem, można wręczyć laureatowi piękny medal, który jeszcze wiele lat po zakończeniu szkoły będzie cieszył jego oko.

7.Pasowanie na ucznia - to wielki dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Każdy więc powinien dostać medal za dotychczasowe osiągnięcia i oczywiście za odwagę! Medal może być dostosowany do każdego chłopca czy dziewczynki, może medal z imieniem o zabawnych kształtach?

Piękne drewniane medale mogą być wręczone z każdej okazji jakiej tylko zechcecie. Jeżeli uważacie, że obdarowana osoba będzie cieszyć się z takiego upominku, to koniecznie jej go wręczcie. Medal może być nagrodą za poświęcenie - za trud włożony w pracę nad sobą, nad jakimś projektem - byle by wygrać. Jeśli jesteś z kogoś bardzo dumny - również możesz mu wręczyć z tej okazji medal - zakończenie szkoły, rozpoczęcie szkoły, wykonanie jakiegoś ciężkiego zadania, pracy, zakończenie pracy, przejście na emeryturę... - dla osoby w każdym wieku! Warto zaznaczyć, że na odwrocie medalu możecie delikatnie się... zareklamować – swoją szkołę czy firmę ;)

Product successfully added to the product comparison!