Bestsellery

Firma którą tworzymy została założona w 2013 roku. Na początku zajmowaliśmy się produkcją głównie pieczątek. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów powiększyliśmy ofertę o wykonywanie reklam, nadruków na odzieży a także oklejania samochodów. 

Pokusa tworzenia czegoś nowego była tak wielka, że wraz z zespołem postanowiliśmy sprawdzić się w tworzeniu małych form reklamy. Były to statuetki, puchary oraz medale. Posiadaliśmy już park maszynowy który wykorzystywaliśmy do tworzenia różnego rodzaju reklam. Przestawienie się na tą formę produkcji było już tylko formalnością której owocem jest sklep internetowy graweo.com. Powstanie sklepu internetowego pozwala nam zmierzyć się z czymś nowym i inspirującym. Dzięki temu projektowi możemy z pełną satysfakcją tworzyć elementy całkowicie różne od tych które powstawały w naszym warsztacie na początku naszej drogi. Tworzenie statuetek  i medali na różnego rodzaju wydarzenia sprawia nam ogromną radość i pozwala wraz z klientami uczestniczyć z nimi w ważnych dla nich chwilach. Koncerty jubileuszowe, imprezy firmowe,  zawody sportowe to tylko niektóre eventy na których wręczane są nasze produkty. Podczas każdego takiego wydarzenia gdzie klienci dają nasze wyroby czujemy dumę i zachwyt , że zaufali właśnie nam.

Z całym zespołem Agencji Reklamowej Na Niebie oraz Graweo.com, mamy ogromne poczucie dumy i radości robiąc to co kochamy aby każdy klient był zadowolony z owoców naszej pracy. Mamy nadzieję ,że i Ty nam zaufasz.


Product successfully added to the product comparison!