Szyldy, Tabliczki

Tabliczki opisowe, informacyjne, wykonane z drewna, metalu bądź laminatu? Z nazwiskiem, opisem WC, opisem sal lekcyjnych, pomieszczeń w biurach... Wszystkie tabliczki opisowe wygrawerujemy dla Ciebie, według ścisłych zaleceń. W dowolnym materiale, o dowolnych wymiarach i kształtach. Wszystko wykonane bardzo szybko i w profesjonalny sposób. Powtarzalność to nasz konik! Kiedy potrzeba Ci tysiące takich samych tabliczek – wszystkie będą identyczne!

Szyldy, Tabliczki Jest 11 produktów.

 • Szyld wykonany z laminatu grawerskiego, który jest naklejany na szkło akrylowe, wzbogacony o elementy z kolorowej pleksi.   Wysoka jakość materiału oraz precyzyjny grawer laserowy sprawia, że szyld charakteryzuje się trwałością oraz estetycznym i eleganckim wyglądem.    Na szyldzie grawerujemy dowolne informacje wskazane przez klienta: dane firmy,...

  140,00 zł
 • Szyld wykonany z laminatu grawerskiego, który jest naklejany na szkło akrylowe.   Wysoka jakość materiału oraz precyzyjny grawer laserowy sprawia, że szyld charakteryzuje się trwałością oraz estetycznym i eleganckim wyglądem, przez co stanowi doskonałą wizytówkę firmy.    Na szyldzie grawerujemy dowolne informacje wskazane przez klienta: dane firmy,...

  100,00 zł
 • Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia projektu.  biuro@naniebie.comSzyld - tabliczka wykonana z laminatu grawerskiego za pomocą lasera CO2.Szyld precyzyjnie wycinamy i grawerujemy laserowo.  Wymiar 20cm x 10cm.Na szyldzie grawerujemy dowolne informacje wskazane przez klienta: dane firmy, nazwę, logo, symbol, nr telefonu.

  25,00 zł
 • Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia projektu.  biuro@naniebie.comTabliczka na drzwi wykonana z wysokiej jakości laminatu grawerskiego odpornego na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie uv. Na tabliczkach grawerujemy dowolne informacje wskazane przez klienta: dane firmy, nazwę, logo, symbol, nr telefonu.

  45,00 zł
 • Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia projektu. biuro@naniebie.comTabliczka informacyjna-piktogram, wykonana z laminatu grawerskiego. Laminat jest odporny na promieniowanie UV oraz na warunki atmosferyczne, dzięki czemu może być stosowany również na zewnątrz. Tabliczki precyzyjnie wycinamy i grawerujemy laserowo.

  14,00 zł
 • Tabliczka na drzwi wykonana z wysokiej jakości laminatu grawerskiego odpornego na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie uv.   Wysoka jakość materiału oraz precyzyjny grawer laserowy sprawia, że tabliczki są trwałe, estetyczne i eleganckie.   Na tabliczkach grawerujemy dowolne informacje wskazane przez klienta: dane firmy, nazwę, logo, symbol, nr...

  16,00 zł
 • Tabliczka wykonana z kolorowego laminatu grawerskiego, precyzyjnie wycinana i grawerowana laserowo, co zapewnia jej czytelność i wytrzymałość.   Na tabliczkach grawerujemy dowolne informacje wskazane przez klienta: dane firmy, nazwę, logo, symbol, nr telefonu.

  2,50 zł
  W magazynie
 • Tabliczka na drzwi wykonana z wysokiej jakości laminatu grawerskiego w złotym kolorze, odpornego na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie uv.Wysoka jakość materiału oraz precyzyjny grawer laserowy zapewnia tabliczce ekskluzywny i estetyczny wygląd, przez co stanowi doskonałą wizytówkę firmy. 

  25,00 zł
  W magazynie
 • Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia projektu.  biuro@naniebie.comTabliczka informacyjna z wysokiej jakości pleksi o grubości 3mm, precyzyjnie wycinana laserowo.Nadruk w pełnym kolorze wykonany metodą UV.

  32,00 zł 40,00 zł -20%
  • Tabliczka na drzwi wykonana z wysokiej jakości laminatu grawerskiego.   Wysoka jakość materiału oraz precyzyjny grawer laserowy sprawia, że tabliczki są trwałe, estetyczne i eleganckie.   Na tabliczkach grawerujemy dowolne informacje wskazane przez klienta: dane firmy, nazwę, logo, symbol, nr telefonu.

   45,00 zł
   W magazynie
  • Tabliczka na drzwi wykonana z wysokiej jakości drewna - sklejki.   Wysoka jakość materiału oraz precyzyjny grawer laserowy sprawia, że tabliczki są trwałe, estetyczne i eleganckie.   Mogą być stosowane do oznakowania m.in. pomieszczeń sanitarnych, biurowych, magazynowych, gospodarczych, drzwi wejściowych.

   25,00 zł
  Product successfully added to the product comparison!