Bestsellery

Statuetki drewniane

Statuetki drewniane

Drewno jest w ostatnich latach bardzo popularnym materiałem - nie tylko wykorzystuje się go do tworzenia mebli, ale przede wszystkim wykorzystuje się go jako materiał zdobniczy.

Elewacje domów, poręcze, ale również doniczki, ramki na zdjęcia i wiele innych, drobnych ozdobnych elementów.

Ostatnio bardzo modne stały się również drewniane statuetki.

Widzieliście gdzieś statuetki drewniane w różnych kształtach z grawerem, bądź nadrukiem? To najmodniejsze rozwiązanie - piękne, eleganckie i co najważniejsze trwałe.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie całe mnóstwo inspiracji, jak moglibyście wykorzystać drewniane statuetki, komu je wręczyć, z jakiej okazji...

Dlaczego akurat drewno? Bo jest piękne, naturalne, ponadczasowe, nigdy się nie nudzi, a co najważniejsze - pasuje do każdego typu wnętrz - spokojnego salonu, pokoju dziecka, biura, restauracji...

statuetka drewnianastatuetka anioł

Jak można wykorzystać statuetki drewniane?

1.Statuetka drewniana w kształcie Pana Młodego i Panny młodej, jako prezent dla każdego z weselnych gości? Z zabawnym grawerem czy nadrukiem? To zabawna pamiątka na całe życie! Może być płaska, stojąca, mała, duża - ogranicza Was w projekcie tylko Wasza wyobraźnia, bo Nasi fachowcy wykonają każdy wzór statuetki, według ścisłych poleceń klienta. Możecie je również wykorzystać do oznaczenia imieniem i nazwiskiem miejsc dla gości? Na pewno będą pasować wszędzie! Nawet jako dekoracja stołu weselnego czy tortu weselnego!

2.Drewniane statuetki coraz częściej wykorzystuje się wręczając je jako formę... podziękowania, dla świadków, rodziców, rodziców chrzestnych, współpracowników, przyjaciół. Drewniana statuetka o dowolnym kształcie z delikatną, własną, ujmującą dedykacją to wspaniały pomysł na podziękowanie bliskiej osobie - za wszystko!

3.Równie często drewniane statuetki wręcza się jako nagrodę w konkursach czy zabawach - to taki... drewniany puchar! Z własną dedykacją czy nadrukiem i o dowolnym kształcie. Taka statuetka zawsze przywoła miłe wspomnienia i przypomni zabawne sytuacje! Statuetka w formie choinki – za świąteczny konkurs plastyczny, statuetka w kształcie roweru – za wygraną w zawodach sportowych! Możliwości są nieskończone!

4.Drewniana statuetka jest też często wykorzystywana jako ozdoba - na samochód, na ścianę w pokoju, biurze, recepcji. Grawer z logo Waszej firmy, Waszymi imionami - to świetne, trwałe i estetyczne rozwiązanie.

5.Duże statuetki drewniane, stojące, możecie wykorzystać jako oznaczenie pomieszczeń, czy danych "punktów", miejsc - np. na zawodach sportowych, na prezentacji firmy, szkoły...

6.Coraz częściej takie małe statuetki wręcza się jako gadżet reklamowy – gdzieś z wizytówką (najlepiej z tyłu), wygrawerowaną małym drukiem. Taki nieoklepany gadżet reklamowy na pewno zrobi furorę!

7.Chcesz komuś pogratulować awansu, skończonych studiów, zdanej szkoły, obchodzenia rocznicy ślubu? Drewniana statuetka w dowolnym kształcie – odpowiednim oczywiście do okazji – na pewno sprawi radość obdarowanej osobie. Długo będzie cieszyć oko!

8.Coraz częściej w sklepach można znaleźć drewniane statuetki, z cennikiem, instrukcją, znakiem... Są one bowiem bardzo trwałe i przykuwają uwagę.

9.Równie często w skansenach, sklepach z pamiątkami można znaleźć grawerowane drewniane statuetki z napisem miejscowości bądź nadrukiem znanego zabytku danego miasta. Pamiątka z odwiedzin w tym mieście na pewno będzie cieszyć oko.

Generalnie sposobów na wykorzystanie drewnianych statuetek jest cała masa. Dzięki temu, że można ją kupić u nas z dowolnym nadrukiem, grawerem, w dowolnym kształcie, na podstawie bądź bez niej, z dodatkowymi elementami (nawet z innego materiału) i praktycznie o dowolnym wymiarze – na pewno każdy będzie mógł dopasować swoją statuetkę dokładnie do swoich potrzeb. W naszym parku maszynowym pracują tylko i wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy potrafią dokonać niemalże cudów z drewna! Przekonajcie się sami, jakie mogą stworzyć dla Was statuetki. Każdy pracownik dokłada wszelkich starań by wizja klienta została zrealizowana.

Zobacz statuetki dostępne w naszym sklepie

https://graweo.com/36-statuetki

Product successfully added to the product comparison!